MÖBLER / Byråar, sekretärer / Chiffonjé 14886434
nr 1488 6434
Chiffonjé
1800-tal, valnöt. Bredd: 101. Djup: 54 cm, höjd: 133 cm
Kondition: slitage
Utrop:
600 kr
Såld:
350 kr
måndag 5 september 2022
kl 20:09:26
100 kr
150 kr
300 kr
250 kr
300 kr (Budbetjänt)